Sabakese Album

Komistades pilte tehes...


Algus :: Kontakt :: Logi sisse
Albumite nimekiri :: Viimati lisatud :: Viimased kommentaarid :: Enimvaadatud :: Kõrgeimalt hinnatud :: Minu lemmikud :: Otsing
Vali keel:

Kodu > Sabapildid > Kungla Suvepäevad '05

KDsuvekas 060.jpg
Tere, Naissaar!vaatamisi: 285Et ei tekiks kahtlust õige saare osas (ja inimestele, kes lugeda ei oska), on välja pandud tervituseks väike näitus saarel toodetust :)
Kindlasti kõige edevam lipuvarda alus :)
KDsuvekas 061.jpg
Midagi naturalistidele ja tehnokraatidelevaatamisi: 307Naissaarel on kõigile midagit :)
KDsuvekas 062.jpg
Naturaalne avapeldikvaatamisi: 299Meestele on mõeldud siis see toru seal keskel. Teadagi, milleks ;)
KDsuvekas 067.jpg
That'll be our base campvaatamisi: 323Naissaare majakas kogu oma uhkuses
KDsuvekas 070.jpg
Tublid Naabrid Piirivalvuridvaatamisi: 297See asi näeb pealetungivad venelased juba Peterburi alt ära ;)
KDsuvekas 071.jpg
Naissaare põhjatippvaatamisi: 285Siit edasi on ainult soome. Eesti piir on umbes kuklasügavusel ;)
KDsuvekas 072.jpg
Limusiintakso pealtvaatesvaatamisi: 278Koos majakaterrassiga
KDsuvekas 073.jpg
Who cares about Up?vaatamisi: 286Maailm keerleb ümber Keidi
KDsuvekas 077.jpg
Päikest ja tuultvaatamisi: 299Ning majakas saab iseendaga täiesti hakkama. Kuni keegi paneele või tuulegeneraatorit pihta ei pane ;)
KDsuvekas 078.jpg
It's Mine-Mine-Mine campvaatamisi: 241Kajakad valvavad kalu ja krabisid
KDsuvekas 084.jpg
Siin oli Soome lahe vingeim Kahurvaatamisi: 262Ja nüüd on vingeim metallihunnik
KDsuvekas 086.jpg
Kili waz Herevaatamisi: 259Mitte, et nad vene keeltki oskaks... ;) :)
112 faili 10 lehel 3