|
|

Aga teod on meil siin vägevadvaatamisi: 302Kõige-Kõige Naissaarelt :)
|
|

Puhkus rannaliivalvaatamisi: 261Rannas jalutades ootamatuid inimesi kohates
|
|

Puhkus rannakaljulvaatamisi: 269Iga natukese maa tagant kükitas mõni KD töötaja... Kahtlane värk. Ilmselt seotud tugeva edelatuulega :)
|
|

Ebaõnnestunud maabuminevaatamisi: 274Või hoopis viltukiskund õhkutõus? "Jaanuaritormid," teadis Madis rääkida
|
|

Teie, Turistid, võite...vaatamisi: 323Must kash omal kohal
|
|

Muki, kes tegi kakivaatamisi: 223Õnneks küll veidi enne, saabunuid turiste tervitamaks
|
|

Näe, leidsin jahi :Dvaatamisi: 220Toomas rõõmustamas liiklusvahendi tabamise üle
|
|

Kõik läbud jõuavad köökivaatamisi: 219Isegi kui köök häbiväärselt väike on ;)
|
|

A tõ, ko¹ka, zatknisvaatamisi: 297A tõ. turist, @!&*
(Aga kui ma siit pääsen....)
(_Mjau_)
Võino, Priit minu palvel kashiga poosetamas :)
|
|

Pidu siseruumidesvaatamisi: 211Kõik on kohal, Agu räägib lugusid, Priit valmistab luulet ette
|
|

Pidu välitingimustesvaatamisi: 273Taskulamp versus välklamp ;)
|
|

It's Mine-Mine sõsarkolooniavaatamisi: 222Merehädas kajakased
|
|
|
|