|
|

Iseliikuv lillepõõsasvaatamisi: 378Ainult kerge abiga Guidolt ;)
|
|

Autogrammi? Minult?vaatamisi: 432Avaliku elu tegelaste häbematu ärakasutamine ;)
|
|

Love. Me.vaatamisi: 311Lühike, aga lööv ;)
Ja ei miskit mersu tagaistmest :)
|
|

©ampusekorkiminevaatamisi: 393Miskipärast jõuavad prantsalased alati enne teisi kohale, kui vahuvein mängu tuleb... ;)
|
|

Kuldsed lindid?vaatamisi: 347Võino, pulma kõige värvilisemad naised. :P
|
|

Me, My girl, My cameravaatamisi: 416All Happy Family ;)
|
|

Vinge viisik jälle hoosvaatamisi: 407Hetk pärast koolisõbrapulmapilti :)
|
|

Kolmnurgad, kolmnurgadvaatamisi: 350Kolm inimest omavahel. Võõrad? Tuttavad? Parimad sõbrad? :)
|
|

Külanaistepinkvaatamisi: 358Meie ajal olid ikka teised noored... :)
|
|

Nohmees esitoostilvaatamisi: 394Et siis kõike rohkem, mõnusamalt, pikemalt ja paremini :)
Ja hoolimata Bella asjatutest. Fiatti ka mitte :P
|
|

Näe, mingit pulmadvaatamisi: 401Huvitav, kelle omad.. Muidu suht ok'd vist.. :P
|
|

Parimate Pulmasoovidega Pulmapäevikvaatamisi: 376Siia kirjutavad kõik selle, mida nad arvavad. Pulmade ajal ja no ehk hiljemgi. Rohkem pole seda päevikut nähtud :)
|
|
|
|