|
|

Iseliikuv lillepõõsasvaatamisi: 374Ainult kerge abiga Guidolt ;)
|
|

Autogrammi? Minult?vaatamisi: 430Avaliku elu tegelaste häbematu ärakasutamine ;)
|
|

Love. Me.vaatamisi: 309Lühike, aga lööv ;)
Ja ei miskit mersu tagaistmest :)
|
|

©ampusekorkiminevaatamisi: 388Miskipärast jõuavad prantsalased alati enne teisi kohale, kui vahuvein mängu tuleb... ;)
|
|

Kuldsed lindid?vaatamisi: 345Võino, pulma kõige värvilisemad naised. :P
|
|

Me, My girl, My cameravaatamisi: 414All Happy Family ;)
|
|

Vinge viisik jälle hoosvaatamisi: 401Hetk pärast koolisõbrapulmapilti :)
|
|

Kolmnurgad, kolmnurgadvaatamisi: 346Kolm inimest omavahel. Võõrad? Tuttavad? Parimad sõbrad? :)
|
|

Külanaistepinkvaatamisi: 354Meie ajal olid ikka teised noored... :)
|
|

Nohmees esitoostilvaatamisi: 389Et siis kõike rohkem, mõnusamalt, pikemalt ja paremini :)
Ja hoolimata Bella asjatutest. Fiatti ka mitte :P
|
|

Näe, mingit pulmadvaatamisi: 396Huvitav, kelle omad.. Muidu suht ok'd vist.. :P
|
|

Parimate Pulmasoovidega Pulmapäevikvaatamisi: 371Siia kirjutavad kõik selle, mida nad arvavad. Pulmade ajal ja no ehk hiljemgi. Rohkem pole seda päevikut nähtud :)
|
|
|
|