Slovakkias mäetervitusel
|
|
|

Esimene nägude kontroll252 katseluaPraha lennujaama resto terrass. Ring õlut. Mõned veinid. Palju toredaid inimesi :P
|
|

Kui nüüd pudeliga viskaks..236 katseluaTõenäoliselt kiireim viis saada rahvusvaheliselt tunnustatud terroristiks :P
|
|

Kuhu nad meid viivad?230 katselua"Liinibussi" reis Kosice'st Popradisse. Paar inimest oli enne käinud, a üldteada oli ainult, et "kolgas mägedes" ;)
|
|

Tere, Slovakkia Suvi! :)223 katseluaPoolel teel eikuhugi. Päikeselimiit oli just läbi saanud :S
|
|

Waste Displosal Systems250 katseluaVõino, tegelt pika tunneli suu. Sees oli paar troglodüüti, piiramatu arv goblineid ja üksik kössitav draakon ;)
|
|

Loss mäetipul232 katseluaAinuke selle tee peal. Veic põhja poole ja selliseid ehitisi oleks iga madalama tipu otsas ;)
|
|

Unes vihma ei näe219 katseluaJaüldse, rohi on rohelisem, mäed on sihvakamad ja päike on.
|
|

Kohal. Spa.208 katseluaViimasest õllest on peaaegu kolm tundi....
|
|

Esimene õhtusöök, hotellis221 katseluaJa esimene kohtumine kanaviilu, kahe lusikatäie riisi ja peotäie friikartulitega. Neid kohtumisi muudkui järgnes.. ja järgnes.. kuni sai järgmisse restosse helistatud ja palutud ükskõik mida muud peale kana :)
|
|

Heegeldatud sein220 katseluaVõino, võinuks... tegelt oli meeletu kogus plastmassjullasid, mida näpuga tegelt puutudagi ei julgend ;)
|
|

Kes julgeb kohalikku veini proovida?223 katseluaOlnud teadsid rääkida, et joodav olevat. Esmakordsed ei uskund. Järelikult veinid kõigile :)
|
|

Magustoit "Yack"209 katseluaSonkimisest paremaks ei muutunud :S
Õnneks selle konkreetse toidusega ka rohkem kokkupuudet ei tulnud.
|
|
|
|