Slovakkias mäetervitusel
|
|
|

Esimene nägude kontrollvu 249 foisPraha lennujaama resto terrass. Ring õlut. Mõned veinid. Palju toredaid inimesi :P
|
|

Kui nüüd pudeliga viskaks..vu 231 foisTõenäoliselt kiireim viis saada rahvusvaheliselt tunnustatud terroristiks :P
|
|

Kuhu nad meid viivad?vu 225 fois"Liinibussi" reis Kosice'st Popradisse. Paar inimest oli enne käinud, a üldteada oli ainult, et "kolgas mägedes" ;)
|
|

Tere, Slovakkia Suvi! :)vu 220 foisPoolel teel eikuhugi. Päikeselimiit oli just läbi saanud :S
|
|

Waste Displosal Systemsvu 246 foisVõino, tegelt pika tunneli suu. Sees oli paar troglodüüti, piiramatu arv goblineid ja üksik kössitav draakon ;)
|
|

Loss mäetipulvu 226 foisAinuke selle tee peal. Veic põhja poole ja selliseid ehitisi oleks iga madalama tipu otsas ;)
|
|

Unes vihma ei näevu 214 foisJaüldse, rohi on rohelisem, mäed on sihvakamad ja päike on.
|
|

Kohal. Spa.vu 205 foisViimasest õllest on peaaegu kolm tundi....
|
|

Esimene õhtusöök, hotellisvu 217 foisJa esimene kohtumine kanaviilu, kahe lusikatäie riisi ja peotäie friikartulitega. Neid kohtumisi muudkui järgnes.. ja järgnes.. kuni sai järgmisse restosse helistatud ja palutud ükskõik mida muud peale kana :)
|
|

Heegeldatud seinvu 216 foisVõino, võinuks... tegelt oli meeletu kogus plastmassjullasid, mida näpuga tegelt puutudagi ei julgend ;)
|
|

Kes julgeb kohalikku veini proovida?vu 219 foisOlnud teadsid rääkida, et joodav olevat. Esmakordsed ei uskund. Järelikult veinid kõigile :)
|
|

Magustoit "Yack"vu 205 foisSonkimisest paremaks ei muutunud :S
Õnneks selle konkreetse toidusega ka rohkem kokkupuudet ei tulnud.
|
|
| 89 photos sur 8 page(s) |
1 |
 |
 |
 |
 |
 |
|