Slovakkias mäetervitusel
|
|
|

Esimene nägude kontroll249 visningarPraha lennujaama resto terrass. Ring õlut. Mõned veinid. Palju toredaid inimesi :P
|
|

Kui nüüd pudeliga viskaks..231 visningarTõenäoliselt kiireim viis saada rahvusvaheliselt tunnustatud terroristiks :P
|
|

Kuhu nad meid viivad?225 visningar"Liinibussi" reis Kosice'st Popradisse. Paar inimest oli enne käinud, a üldteada oli ainult, et "kolgas mägedes" ;)
|
|

Tere, Slovakkia Suvi! :)220 visningarPoolel teel eikuhugi. Päikeselimiit oli just läbi saanud :S
|
|

Waste Displosal Systems246 visningarVõino, tegelt pika tunneli suu. Sees oli paar troglodüüti, piiramatu arv goblineid ja üksik kössitav draakon ;)
|
|

Loss mäetipul226 visningarAinuke selle tee peal. Veic põhja poole ja selliseid ehitisi oleks iga madalama tipu otsas ;)
|
|

Unes vihma ei näe214 visningarJaüldse, rohi on rohelisem, mäed on sihvakamad ja päike on.
|
|

Kohal. Spa.205 visningarViimasest õllest on peaaegu kolm tundi....
|
|

Esimene õhtusöök, hotellis217 visningarJa esimene kohtumine kanaviilu, kahe lusikatäie riisi ja peotäie friikartulitega. Neid kohtumisi muudkui järgnes.. ja järgnes.. kuni sai järgmisse restosse helistatud ja palutud ükskõik mida muud peale kana :)
|
|

Heegeldatud sein216 visningarVõino, võinuks... tegelt oli meeletu kogus plastmassjullasid, mida näpuga tegelt puutudagi ei julgend ;)
|
|

Kes julgeb kohalikku veini proovida?219 visningarOlnud teadsid rääkida, et joodav olevat. Esmakordsed ei uskund. Järelikult veinid kõigile :)
|
|

Magustoit "Yack"205 visningarSonkimisest paremaks ei muutunud :S
Õnneks selle konkreetse toidusega ka rohkem kokkupuudet ei tulnud.
|
|
|
|