|
|

Õllemüc262 viewsNüüd tuleks vist midagi teha... juua näiteks?
|
|

Jaanilaupäev ehk see õige tööpäev ;)294 viewsEesmärgiks vaid nihutada 1 saun 1st rehealusest uuesti välja. "Maksimaalselt tunnikene". Teadagi.. õlg ei andesta seda veel tükk aega ;)
|
|

Kotkapesa255 viewsMecateel metsajärve poole, paremat kätt, üksikuma männi ocas. Mõned pidasid tuulepesaks. Mõned teadsid neid, kes teadsid rääkida.. ;)
|
|

Nii pikk, nii pikk on järvetee..191 viewsTeada oli, et otse mõnda aega ja siis vasakule. Esimene kord loomulikult sügavale võssa. Teinekord siiski oce järve.
|
|

Jumalik genotsiid257 viewsKeset puutumata mände ja kaski üksik toomingas. Täielikult võrgus. Ei mingit lootust enam
|
|

Need, kes söövad puid192 viewsEhk kui lähemale uurima minna
|
|

Mecajärv260 viewsSügav, jahe, P-kujuline ja perfektne ujumiseks. Põhi oli mudane. Põhjas olid kaanid :P
|
|

Esimesed hulljulged289 viewsOtsetee nõudis hüppamist, kõrvaltee mitte. Egaju tea, kui soe see vesi siin ka on.. Jano, kohalikud ikka kõige ees ;)
|
|

Kannab229 viewsJa on soe. Miks teised veel ei uju? ;)
|
|

Ve-Si!220 viewsTulge, ometigi! :)
|
|

Kiirelt vette213 viewsSiis ocetee - ikka põhja! ;)
|
|

Noja mis nüüd..?233 viewsSeda lugu tead? ;)
|
|
|
|