|
|

Ime nüüd, raisk!vaatamisi: 207Kui lont kinni pigistada, siis pidavat lõhki minema.. Lont aga peenike ja libe ja nii ta minema lendaski :P
|
|

Kommentaatorite placvaatamisi: 211Kohe võrguplaci kõrval. Pall julgeid ootamas
|
|

Sulgpallikoolvaatamisi: 197Harjutamine teeb harjutajaks ;)
|
|

Noh, mis?vaatamisi: 222Tahad veica vett äkki?
|
|

Egas ma kade ole :)vaatamisi: 222Kui valada, siis täiega :D
|
|

Tsivilisatsioon looduse vastuvaatamisi: 255Mõned kardavad päikest, teised jälle sääski ;)
|
|

Naiste kambakasvaatamisi: 210Kohe näed, mis päikseõliga teha saab, vinku-miki! ;)
|
|

Kõige Parem Kohtvaatamisi: 206Vähemalt siis kui palav on. Õlu seisab ka paremini jahe ;)
|
|

Mis mõnulemine see olgu?vaatamisi: 342Või siis et veel veidi jahedat, kallis? ;)
|
|

Päikseloojangvaatamisi: 212Ja teise vaatuse lõpp. No, oli veel lõket. Ja veica hüppamist. Ja naca nalja. Ja esimesed lahkujad. Ja varajane uni ;)
|
|

Kes hommikuti külas käibvaatamisi: 231Varahommikune generatsioonivahetus. Kena üllatus ju ;)
|
|

Kui vanemad on külasvaatamisi: 229Siis toidulaual teine klass ;)
|
|
|
|