|
|

Ime nüüd, raisk!207 katseluaKui lont kinni pigistada, siis pidavat lõhki minema.. Lont aga peenike ja libe ja nii ta minema lendaski :P
|
|

Kommentaatorite plac211 katseluaKohe võrguplaci kõrval. Pall julgeid ootamas
|
|

Sulgpallikool197 katseluaHarjutamine teeb harjutajaks ;)
|
|

Noh, mis?222 katseluaTahad veica vett äkki?
|
|

Egas ma kade ole :)222 katseluaKui valada, siis täiega :D
|
|

Tsivilisatsioon looduse vastu255 katseluaMõned kardavad päikest, teised jälle sääski ;)
|
|

Naiste kambakas208 katseluaKohe näed, mis päikseõliga teha saab, vinku-miki! ;)
|
|

Kõige Parem Koht204 katseluaVähemalt siis kui palav on. Õlu seisab ka paremini jahe ;)
|
|

Mis mõnulemine see olgu?342 katseluaVõi siis et veel veidi jahedat, kallis? ;)
|
|

Päikseloojang210 katseluaJa teise vaatuse lõpp. No, oli veel lõket. Ja veica hüppamist. Ja naca nalja. Ja esimesed lahkujad. Ja varajane uni ;)
|
|

Kes hommikuti külas käib231 katseluaVarahommikune generatsioonivahetus. Kena üllatus ju ;)
|
|

Kui vanemad on külas229 katseluaSiis toidulaual teine klass ;)
|
|
| 107 tiedostoa 9 sivulla |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
8 |
|