|
|

Mees..vaatamisi: 286.. ja nuga
|
|

Hommikuvesivaatamisi: 254Tegelikult karmid õpetussõnad ja kollased kummikud :P
|
|

Hommikusöök, hommikujookvaatamisi: 253Värskematele supp. Tugevamatele õlu. :P
|
|

Seened :Dvaatamisi: 253Täitsa nagu valge kärbseen! Tahab keegi? :D
|
|

Seenesnäkki?vaatamisi: 262Kõik, mis paistab kärbseseenena, pole veel kärbseseen. Kui ei usu, siis proovi. Ja supi sisse EI PANE! :P
|
|

Igale hommikumaitselevaatamisi: 240Õlu, Piim ja Vedelgaas.. :)
|
|

Nipitiri akna tagavaatamisi: 253Kui nina pärispikkusest ei jätku.. :P
|
|

Hambapesukohtvaatamisi: 256Ikka kaugel järve ääres. Väikeseks hommikuvõimlemiseks.. ;)
|
|

Mehed varandust peitmastvaatamisi: 285Keegi ei taipa sinna puukuuri vaadata! Mitte keegi!
:P
|
|

Päikapikumajavaatamisi: 245Tulevase Pokumaa väravate lähedalt.
|
|

Motoriseeritud looduspiltnikvaatamisi: 276Rattad, kusjuures, olid võõra omad.. kelle, seda ei kohanudki..
|
|

Vihmarohivaatamisi: 237Kui taevas vett valab, siis maa vett vajab.. ehk veepärlites juukstepuhmak :)
|
|
|
|