|
|

Mees..vaatamisi: 278.. ja nuga
|
|

Hommikuvesivaatamisi: 251Tegelikult karmid õpetussõnad ja kollased kummikud :P
|
|

Hommikusöök, hommikujookvaatamisi: 245Värskematele supp. Tugevamatele õlu. :P
|
|

Seened :Dvaatamisi: 246Täitsa nagu valge kärbseen! Tahab keegi? :D
|
|

Seenesnäkki?vaatamisi: 261Kõik, mis paistab kärbseseenena, pole veel kärbseseen. Kui ei usu, siis proovi. Ja supi sisse EI PANE! :P
|
|

Igale hommikumaitselevaatamisi: 234Õlu, Piim ja Vedelgaas.. :)
|
|

Nipitiri akna tagavaatamisi: 246Kui nina pärispikkusest ei jätku.. :P
|
|

Hambapesukohtvaatamisi: 250Ikka kaugel järve ääres. Väikeseks hommikuvõimlemiseks.. ;)
|
|

Mehed varandust peitmastvaatamisi: 280Keegi ei taipa sinna puukuuri vaadata! Mitte keegi!
:P
|
|

Päikapikumajavaatamisi: 241Tulevase Pokumaa väravate lähedalt.
|
|

Motoriseeritud looduspiltnikvaatamisi: 269Rattad, kusjuures, olid võõra omad.. kelle, seda ei kohanudki..
|
|

Vihmarohivaatamisi: 236Kui taevas vett valab, siis maa vett vajab.. ehk veepärlites juukstepuhmak :)
|
|
|
|