|
|

Nii pikk, nii pikk on rabatee..vaatamisi: 223Parklast edasi tükk aega läbi metsa rabaservani, teed valgustamas vaid harvad õueküünlad..
|
|

Kollipuuvaatamisi: 225Teeservas möödujaid varitsemas.. värav ei kuhugi või sookolli osutav sõrm ;)
|
|

Jälle raba, jälle öösel.. :)vaatamisi: 259Siit otse edas natuke aega ja elu oleks garanteeritult ülikole. Aga õnneks on jalge all laudtee ja sihtpunkt p
|
|

Laugasvaatamisi: 223Must peegel pimedat öötaevast peegeldamas. Kutsuv soe vesi ja petlik sügavik ;)
|
|

Kontserdisaal Rabasaarvaatamisi: 273Keset saart oli varikatus, mille ümber täitus maa värviliste inimestega. Kes istus mätta otsas sooja otsides, kes uneles puu najal, kes keeras endale magamiskoti ümber ja lissalt magas. Kuni esimesed noodid äratust võiksid tuua :)
|
|

Peaaegu aktsioonisvaatamisi: 180Iga möödajalutav pillikoti kandja sai koheselt suure aplausi omanikuks. Vaatajaid kogunes aina rohkem, nii et keskkohale lähemal enam ruumi maas istumiseks ei jätkunudki..
|
|

Jaanitaevasvaatamisi: 247Puude taga aasta teise kõige valgema öö sinitaevas :)
|
|

Lavavaatamisi: 242Lavavalgustuseks tõrvikukimbud. Lavatagune juba täitunud pille häälestavate muusikutega..
|
|

Kontsertvaatamisi: 196Nii ta siis oligi - keskel mängiti ja lauldi, eemal ringis kuulati ja magati. Vahel ka veidi norsati :P
|
|

Kojuminekvaatamisi: 272Hanereas piki laudteed tagasi metsa poole. Vasakul tõusev päike, paremal sügavad rabamülkad.
|
|

Päiksetõusvaatamisi: 302Nagu ühel teisel öösel, nii aasta tagasi, ainult et teised värvid ja kindel laudtee jalge all :)
|
|

Grillvaatamisi: 219Tagasi parkla juures said esimesed naasnud juba vorstikesed restile asetada ja eesolevate autode lahkumist oodata
|
|
| 42 faili 4 lehel |
1 |
 |
|