| Viimased lisandused - Kirsiaialugu |

Ning läinud nad olidkivaatamisi: 259Edasi tuli vaid Tühi Maja
Ning palju mõtteid
Kõigest
ja eimillestkiokt 02, 2005
|
|

Veel viimane kummardusvaatamisi: 286Eurooplastelt Eurooplastele
Väikse mälestusega Venemaalt
(ka Firss on juba lahkunud)okt 02, 2005
|
|

Rong see sõitis t¹uhh-t¹uhh-t¹uhhvaatamisi: 264Ära :)okt 02, 2005
|
|

Ning rong see kogus hooguvaatamisi: 241Pealtvaatajate akende eest läbi vilksatamas
Pealtvaatajad akna eest läbi vilksatamas
Peaaegu läinud, jubaokt 02, 2005
|
|

'Taega, 'Taega! :)vaatamisi: 288Minge rongile!
Saatke meid Pariisi!
Ärge meie pärast muretsege!
Me veidi koristame siin ja tuleme ka!okt 02, 2005
|
|

Te tulge nüüd meiegavaatamisi: 273Rongile, perrooni äärde, Pariisi, kus on parem :)okt 02, 2005
|
|

Tänavad¾unglitesvaatamisi: 304Inimesed, armsad inimesed, tere :)
Tere inimesed
Tere kaaslinlased :Dokt 02, 2005
|
|

Rock to Paris!vaatamisi: 292Ning tagasi Pariisi!
Kus õhk on vaba
Kus inimesed on rõõmsad
Kus elu pole raha
Kui just väga ei taha ;)okt 02, 2005
|
|

Teie käsi, Madam :)vaatamisi: 234Veel hingelt Kirsiaiasokt 02, 2005
|
|

Shall we dance?vaatamisi: 256Teel Pariisist Pariisi, peaaegu tagasi juba :)okt 02, 2005
|
|

Everything free in America!vaatamisi: 250For a small fee in America!okt 02, 2005
|
|

I like to be in America!vaatamisi: 277O.K. by me in America!okt 02, 2005
|
|
|
|