Sabakese Album

Komistades pilte tehes...


Home :: Contact :: Login
Album list :: Last uploads :: Last comments :: Most viewed :: Top rated :: My Favorites :: Search
Choose your language:

Home > Sabapildid > Talvine Jägala

Last additions - Talvine Jägala
j2gala 020.jpg
The Whole 600 Yards :)349 viewsEhk kui lennata, siis paistab juga sellisena. Ja kui treppe ignoreerida, pääseb joa juurde mööda järsku jäärada.. sealt tagasi peaaegu, et ei pääsegi. A kes julgeb, see proovib :P:)Mar 13, 2006
j2gala 018.jpg
Big Nature, Small People334 viewsSelja taga elab traakon. Kes julgeb, see ronib vaatama. Kes ei, see asjatab niisama koopasuu äärel :)Mar 13, 2006
j2gala 015.jpg
Väike kaunistus kaelakeele525 viewsLook, but don't touch!
Nagu peaaegu kõige ilusaga siinkandis ;)
Mar 13, 2006
j2gala 013.jpg
Jajaa, see pilt juba oli361 viewsAga siit paistab paaalju paremini koht, kuhu kosk ära voolab. Väike urg või nii. Sinna koerad miskipärast ei kippunud :P:)Mar 13, 2006
j2gala 012.jpg
Uudistajad kaljuveerel337 viewsHuvitav, kas nad ise ka teadsid, et õhus rippusid... :P
Ano, tegelikult oli kosepealne palju rohkem rffst täis kui kosealune. Ja ülesviiv trepp oli täiesti ootamatu lisa, mida vist keski kasutada ei taibanud.. :)
Mar 13, 2006
j2gala 009.jpg
Stalagmiidid, stalagtiidid..323 views.. olid vist nii?
Megailusad, igaljuhul. Kasvasid just nii, nagu neile parajasti meeldis :)
Mar 13, 2006
j2gala 008.jpg
Tahan ka traakoni juurde!326 viewsJulge kuc koopasuud uudistamas. Mitte just nii julge peremehe köie ocas. Enne jägalale jõudmist tuli telekast kena lastefilm nakkavast skisofreeniast, kus perekonna kaisukucu vajadusel läbipaistvaks muutus ja igat trikke tegema hakkas. Miskipärast oli see kuc täiesti samasuguse ilmega :)Mar 13, 2006
j2gala 007.jpg
Päris palju vett :P426 viewsOsa vedelal, osa tahkel, osa lumisel kujul. Lumi on ju täiesti omaette oleks, eksjuu? :)Mar 13, 2006
j2gala 006.jpg
Viimne pilt enne seiklust415 viewsTüdruk teeb pildi, pühib rätikuga silmanurgast pisara ja saadab Mehe koopasse draakonit jahtima... :P
Võino, lihtsalt, naljakad värvid :)
Mar 13, 2006
j2gala 003.jpg
Kuidas vesi taevast maale tuli409 viewsKohin, sahin, sumin, mulin.. justkui veski all. Üleval jahvatatakse jääd, alt tuleb vesi välja. Mõnusa tuhinaga.Mar 13, 2006
j2gala 002.jpg
Kuidas kosk saab jõeks293 viewsSeljataga on jäävali, piki seina üles, kuni lumi jälle jõeks tagasi muutub. Aga siit algasid mulinad... kokku vähemalt kuus, võibolla rohkemgi. Igal jääserval oli oma mulin. Ja igal vette ulataval oksaraagul oma. Siit paistab juba peaaegu et kevad :)Mar 13, 2006
j2gala 001.jpg
Päike ja Jõgi416 viewsJägala joale pääseb mööda ühte, hästitähistatud rada ja mööda teist, taluhoovide vahel vooklevat. Esimene viib kose peale (loe: igav :P). Teine viib jõe äärde (loe: mõnsa :) Ja kui piisavalt vara kohale jõuda, siis saab päikesesaba jõe pealt püüda :)Mar 13, 2006
12 files on 1 page(s)