| Viimased lisandused - Slovakkias mäetervitusel |

Peaaegu mustlased. Peaaegu muusika.vaatamisi: 236Tsardaš oli ainult natuke aeglasem kui tavaliselt. Ja edasi hakkasid hoopiski tuntud süldilaulud instrumentaalversioonis. Aeg oli kiirelt põgeneda ;)juuni 12, 2006
|
|

Magustoit "Yack"vaatamisi: 209Sonkimisest paremaks ei muutunud :S
Õnneks selle konkreetse toidusega ka rohkem kokkupuudet ei tulnud. juuni 12, 2006
|
|

Kes julgeb kohalikku veini proovida?vaatamisi: 223Olnud teadsid rääkida, et joodav olevat. Esmakordsed ei uskund. Järelikult veinid kõigile :)juuni 12, 2006
|
|

Heegeldatud seinvaatamisi: 220Võino, võinuks... tegelt oli meeletu kogus plastmassjullasid, mida näpuga tegelt puutudagi ei julgend ;)juuni 12, 2006
|
|

Esimene õhtusöök, hotellisvaatamisi: 221Ja esimene kohtumine kanaviilu, kahe lusikatäie riisi ja peotäie friikartulitega. Neid kohtumisi muudkui järgnes.. ja järgnes.. kuni sai järgmisse restosse helistatud ja palutud ükskõik mida muud peale kana :)juuni 12, 2006
|
|

Kohal. Spa.vaatamisi: 208Viimasest õllest on peaaegu kolm tundi....juuni 12, 2006
|
|

Unes vihma ei näevaatamisi: 219Jaüldse, rohi on rohelisem, mäed on sihvakamad ja päike on.juuni 12, 2006
|
|

Loss mäetipulvaatamisi: 232Ainuke selle tee peal. Veic põhja poole ja selliseid ehitisi oleks iga madalama tipu otsas ;)juuni 12, 2006
|
|

Waste Displosal Systemsvaatamisi: 249Võino, tegelt pika tunneli suu. Sees oli paar troglodüüti, piiramatu arv goblineid ja üksik kössitav draakon ;)juuni 12, 2006
|
|

Tere, Slovakkia Suvi! :)vaatamisi: 223Poolel teel eikuhugi. Päikeselimiit oli just läbi saanud :Sjuuni 12, 2006
|
|

Kuhu nad meid viivad?vaatamisi: 230"Liinibussi" reis Kosice'st Popradisse. Paar inimest oli enne käinud, a üldteada oli ainult, et "kolgas mägedes" ;)juuni 12, 2006
|
|

Kui nüüd pudeliga viskaks..vaatamisi: 236Tõenäoliselt kiireim viis saada rahvusvaheliselt tunnustatud terroristiks :Pjuuni 12, 2006
|
|
|
|