| Pildiotsingu tulemused - "Marko" |

Istutamine Niilo moodivaatamisi: 384Peaasi on varrest kinni hoida!
|
|

Vinge viisik jälle hoosvaatamisi: 401Hetk pärast koolisõbrapulmapilti :)
|
|

Esimene selckondvaatamisi: 301Lõke muidugist ei tekkinud niisamuti. Olid inimesed. Olid puud. Olid jutud. Oli ootus ja kerge huvi puudujate vastu. Oli ka känd, ümber mille ettevaatlikult parkima pidi ;)
|
|

Kollased botikud..vaatamisi: 328Nagu lennukid, veidi maa kohal hõljumas ;)
A samas.. suusalaagrini on ikka veidi aega :P
|
|

Näe, kummitused fotokasvaatamisi: 347Marko peldikust leitud tonti presenteerimas
|
|

Kaks vorsti, kaks sööjatvaatamisi: 274A kumb esimesena jõuab...?
Võino, kellele neid vorste ikka...
:P
|
|

tondijutudvaatamisi: 301.. ja siis taavi haaras arbuusi ühte kätte ja noa teise ja hakkas noaga mõttetult ringi vehkima ja siis veri lausa purskas ringi ja inimesed röökisid hüsteeriliselt...
:P:P
|
|

Mehed varandust peitmastvaatamisi: 280Keegi ei taipa sinna puukuuri vaadata! Mitte keegi!
:P
|
|

Rätikumood '2006vaatamisi: 228Ärksamad toonid ja lihtsamad mustrid ;)
|
|

Söök sökk sökvaatamisi: 267Kui need vorstid oleks viis minutit tagasi tulele pandud saanuks nad juba viie minca pärastvalmis... :P
|
|

Loodusmehedvaatamisi: 224Otsi pildilt Canon. Ja siis looda, et pehkinud laudis seekord ikka vastu peab.. või siis, et mitte ;)
|
|

Mees, Järv, Masinvaatamisi: 235Mees püüab Järvest leida õit, mida siis Masinasse toppida. Väikesed pintslite ja paletiga deemonid haiguavad ning ootavad, kuni peegel lahti tehakse. Siis võib ju kiirelt paar vesiroosi juurde visata, kui just nii väga vaja on.. :P
|
|
|
|