| Pildiotsingu tulemused - "Marko," |

Vinge viisik jälle hoosvaatamisi: 401Hetk pärast koolisõbrapulmapilti :)
|
|

Kollased botikud..vaatamisi: 328Nagu lennukid, veidi maa kohal hõljumas ;)
A samas.. suusalaagrini on ikka veidi aega :P
|
|

Näe, kummitused fotokasvaatamisi: 347Marko peldikust leitud tonti presenteerimas
|
|

tondijutudvaatamisi: 301.. ja siis taavi haaras arbuusi ühte kätte ja noa teise ja hakkas noaga mõttetult ringi vehkima ja siis veri lausa purskas ringi ja inimesed röökisid hüsteeriliselt...
:P:P
|
|

Rätikumood '2006vaatamisi: 228Ärksamad toonid ja lihtsamad mustrid ;)
|
|

Söök sökk sökvaatamisi: 267Kui need vorstid oleks viis minutit tagasi tulele pandud saanuks nad juba viie minca pärastvalmis... :P
|
|

Vat kui viskan!vaatamisi: 250Vat kui tõrjun ;) :P
|
|

Käib töö ja vile koos :)vaatamisi: 270Majalammutusseltskond Loksal jälle hoos :)
Kui koguaeg tööd teha, siis sulavad traadid üles ja naaber jääb elektrita. Seega on puhkepausid samatähtsad kui töömelu :)
|
|
|
|