| Mest visade - Teise Päeva Loomaaed |

Neoonkalad386 visningarTäpselt nii. Parim lisavarustus pika nokaga bemmiomanikele. Mõtle, kui lisaks sinisele põranda neoonvalgustusele oleks kuskil tuuleklaaside vahel ka mõned sellised... :)
Pimedas jões oleks neid ka mõnus kohata ;)
|
|

Only in Kenya!300 visningarHrm. Amuuri tiigrid. Keenias. Kahtlane värk, kahtlane värk.
Aga täica murr kash oli küll, jah ;)
|
|

Ilves II299 visningarJustjust. Selle järgi saigi tuldud. Oleks suurem pohmakas olnd, oleks võinud nendega isegi pikemalt aega veeta. Ano, see kord piisas viiest minutist kaasatundmisest.
Huvitav, kellele karmaring ilvese saatuse toob :S
|
|

Käkk I289 visningarMõned hiired, äkki? :)
|
|

Käkk II281 visningarVõi siis kass.. Tegelt polnud ei kakk ega puud päriselt seal. Ainult klaas oli kahe tegelikkuse vahel ;)
|
|

Pärast algtankimist271 visningarKuhupoole jääb suitsupood? Kuhupoole õllepood? Miks hamburgerite vahele kumbagi ei jagata? Miks kebab näeb välja nagu seenekaste? (ja muud eksistentsiaalsed küsimused keset Paldiski maanteed ;))
|
|

Kameeleontshik270 visningarVahetas värvi nii, et võimalikult hästi oksa pealt välja paista. Kasvatamata, alles :)
|
|

Et mis siis? Vale põrand või? :P264 visningarMis teete seal laes üldse? :P
|
|

Läbi Premia selguse poole261 visningarEi, tegelt ei läinud loomaaia väravas kohe keksumänguks. Kuigi oleks ju isegi võinud... Lihtsalt inimesed olid, nagu alati, õigel ajal õiges kohas ;)
|
|

TuttPüttAhv260 visningarVõino, pigem nagu tutttihane. Mõõtude järgi ;) Aga jõllitas külastajaid nii, et vähe pole :)
|
|

Näe, ookeanis nägin ma suurt kilpkonna259 visningarJa ta ujus umbes täpselt niimooodi
(kala on? :P)
|
|

Ilves I259 visningarMiskipärast teiste röövkashide vahele sattunud. Aga vähemalt samasuure pohmakaga, kui need, omas majas elanud. Riiukukk, äkitselt? :)
|
|
|
|