| Les mieux notées |

Paarikesed räästavarjusvu 368 foisJa veelgi pimedamates nurgatagustes     (4 votes)
|
|

Paarikesed laternate allvu 399 foisJa muidu vilus :)     (4 votes)
|
|

Kelle Saba?vu 331 foisKelle Metskass?     (4 votes)
|
|

Külanaistepinkvu 350 foisMeie ajal olid ikka teised noored... :)     (4 votes)
|
|

Suurest läbust jäävad ainult tammedvu 368 foisJuhuslikkuse alusel heinamaa peale puistatuna. Küll saja aasta pärast võivad mõned imestada... ;) :)     (4 votes)
|
|

Esimesed peolinnudvu 341 foisMingil segasel põhjusel oli vaja kindlasti üheks kohale jõuda. Jõudsime vist kaheks, aga seegi oli eelmise päeva poismeestekat arvestades liig mis liig. Oops loomulikult poissmeestekal ei olnud :P     (4 votes)
|
|

Ning pidu saigi läbivu 450 foisJa ülejäänud vorstid jäid naabri koeri ootama. Ja seda lauamoodi neljajalgset elukat, kes hommikul kahte kaske maha murdes põõsastesse minema tormas. Võino, midagi sellist ;)     (4 votes)
|
|

Neli touchdowni ühes mängus!!vu 281 foisSünnipäevalised peaaegu ex-poissmehega. Bret obelixi rolli sisse elamas. Väägagi õnnestunult :D     (4 votes)
|
|

& I do what I want tovu 266 foisLove-Hate suhe madratsiga II (Hate).
Kui madrats peale hakkas jääma. Viimaseid jõuraase kokku võttes õnnestus siiski napilt madratsi põgenemist talitseda. Aga mitte kauaks :P     (4 votes)
|
|

& I sleep where I like tovu 275 foisLove-Hate suhe madratsiga I (Love).
Madrats punnib veel vastu, aga jõudu on samuti veel piisavalt :)     (4 votes)
|
|

Alternatiivpiduvu 285 foisKuni rahvas saunas, pannakse elutoas kõik maailma asjad paika. Ja siis veel mõned. Aktiivsemad jõudsid isegi pärast sauna, aga asjade paikapanemine oli kahjuks kogu jõu ja mõtteraasu röövinud :(     (4 votes)
|
|

Vanaema prilliraamidvu 249 foisPolnud isegi sünnipäevakingitus. Puutuvatest klaasidest rääkimata. Ja tegelt üldse ei sobinud. Aga pildile jäid sellegipoolest :P     (4 votes)
|
|
| 871 photos sur 73 page(s) |
 |
 |
 |
 |
 |
29 |  |
 |
 |
 |
|