| Topplista |

Oli see laul tõesti nii raske??310 visningarKui peast ei tule, tuleb paberilt, ega ta tulemata jää :)     (2 röster)
|
|

An Angel :D270 visningarNaerata ja maailm muutub läbipaistvaks..     (2 röster)
|
|

Kui hüpata ei taha, siis võib laulda266 visningarEriti kõvasti, eriti valesti ja eriti soome keeles. Ja inimesed elavad kaasa :)     (2 röster)
|
|

Ma lendan!!!251 visningarKõik, mis läheb alla, peab... :)     (2 röster)
|
|

Sääski tõesti polnud ;)289 visningarAu orgunnijatele! :)     (2 röster)
|
|

Tubeka andunud fännid255 visningarAga jalg juba ei kanna... :P     (2 röster)
|
|

Parima ülevaate saamiseks...249 visningarTuleb ronida lugematuid astmeid pidi torni otsa. Raha eest, loomulikult :D     (2 röster)
|
|

Selle redeli tipus ootab 500 krooni254 visningarJa asja orgunnija demob parajasti ürituse lihtsust. Kahe jalaga redelilseismine osutus parempoolsele hoolsale õpilasele juba võimatuks :P     (2 röster)
|
|

Veel natuke ja punnitamine toob vilja258 visningarÕiged mehed viivad endale õllevaadi ise koju ;)     (2 röster)
|
|

Õllesummeri keskväljak280 visningarKoos õllejumalannaga. Vist. Võino, mingi halli kujuga punase posti otsas :D     (2 röster)
|
|

Järjekord Summerile pääsemiseks323 visningarNing kõik need inimesed olid nõus maksma 125 krooni võimaluse eest telkidest õlut osta. Noja kontserte kuulata. Huvitav, kumba rohkem ;)     (2 röster)
|
|

Kurikuulsad Tarva Kotid300 visningarMille all siiski ei anna hästi õlut juua ;)     (2 röster)
|
|
| 871 filer på 73 sida(or) |
 |
 |
 |
 |
 |
50 |  |
 |
 |
 |
|