Sabakese Album

Komistades pilte tehes...


Hem :: Kontakt :: Login
Albumlista :: Senast uppladdade :: Senaste kommentarer :: Mest visade :: Topplista :: Mina Favoriter :: Sök
Välj språk:

Topplista
Varia 010.jpg
Seest välja. Või väljast sisse. Rakvere sisustusmood278 visningarMuidu igati igav supermarket omas lihaleti taga täpselt sellist akent. Et endale pole filtreid viicinud muretseda, siis ei saanud võimalust ometigi käest lasta :D
Ja kui keegi veel ei tea, siis mulle punane värv tegelt meeldib ;)
00000
(2 röster)
Varia 009.jpg
Pikkade püksidega suvel? Idikad296 visningarNing dokumentaalne tõestus sporditegemise kahjulikkusest. Mina küll niipea kanuutama ei lähe :P00000
(2 röster)
Varia 007.jpg
Lihakombinaadi lippu kõrgel hoides262 visningarEhk rohelistele tüüpidele võime jätkuvalt seepi müütada. Elagu rakvere viinerid :P00000
(2 röster)
aed020705 007.jpg
Kiviktaimla Lillepadi408 visningarMilles, tõsiküll, mingi kash juba magada jõudnud on :(00000
(2 röster)
Keidil6petamine 013.jpg
Tallinna Majanduskool346 visningarNagu iga teine igav, lagunenud, kuid omamoodi armas koolimaja00000
(2 röster)
Keidil6petamine 003.jpg
Blaa blaa blaa bla blaa blaa bla blaa282 visningar;)00000
(2 röster)
Keidil6petamine 001.jpg
Tibutants on parim igavusepeletaja :D367 visningarKuniks ülejäänud rahvas koolijuhte kuulab00000
(2 röster)
Picture(40).jpg
Kõige värvilisem kamin294 visningarJa ootamatult soojaandev.. Ja kuidagi naljakalt kodune. Sobis ka suurepäraselt saabaste kuivatamiseks. Simss loomulikult küünaldega kaetud. Ja kütte tagas hoolicev mammi ja tema pere - paari päevaga neelas see vähemalt nädalajagu küttepuid, kui kütta neid normaalses ahjus :P
A must tuli ruulib täiega :D
00000
(1 röster)
Picture(39).jpg
Eesti oma mängud341 visningarKohal oli nii alias kui tunne eestimaad (või misiganes selle mälumänguasja nimi ongi :P). Kasutusele läks ainult viimane, veidi enne järsku ja lõplikut uinumist kuskilt poole kaheteistkümne paiku. Laupäeval. Õudukas. :S :P00000
(1 röster)
J6ulul2bu05 199.jpg
Midagi sinist, äkki?279 visningarSaket me jõime. Õlut me jõime. No, nüüd joome midagi eksootilist. Sinist. Puhast. Imelikku. Rohkem ei joo :P00000
(1 röster)
J6ulul2bu05 198.jpg
Voolav tulivesi228 visningarPuhtast riisist. Otse Jaapanist. Vist :P
Jõuab ka viimsete kahtlejateni
00000
(1 röster)
J6ulul2bu05 197.jpg
Okok, õlu, olete rahul nüüd? :P251 visningarRiisiõllekiituse tugevatest mõjudest ;)00000
(1 röster)
871 filer på 73 sida(or) 51