| Topplista |

A mul on kinnas peas247 visningarJa telefon kõrvas. Hehee, olen trammis, kuuled, olen trammis! :P     (1 röster)
|
|

Kohtumised ühistranspordis230 visningarEsimesel hetkel tundus, et kontroll. Teisel hetkel tundus, et kontrollitakse miskit muud. Tuttavaks ei saanudki :P Ja jänesed jäid täica püüdmata ;)     (1 röster)
|
|

Heij, Uhnem!246 visningarTramm on jänes ja võib vahel eest ära joosta küll. Seetõttu on palju kindlam trammi peale joosta kui trammi järel joosta ;)     (1 röster)
|
|

Trammipeatuses267 visningarNarodnõje guljanie. Kes on siis ikkagi see kana? Kas piletid on? Ah? Jänesed sellised. Tulevased :P     (1 röster)
|
|

See _ei_ ole kana264 visningarAga kindluse mõttes peaks kiirelt mõnelt peegeldavalt pinnalt kontrollima. Või miskit. Äkki on kana keegi teine? :P     (1 röster)
|
|

Trammiga linnast230 visningarEga iga mees pole trammiga sõitnud. Ega iga mees pole trammiga sõita kavacendki. Mõned hiilisid ka seekord kõrvale. Paremik, nagu alati, ühines. Trammid kippusid ainult valed olema. Tööle ei oleks isegi kullapoti järgi läinud. Võino, oleks, aga kiirelt :P:P     (1 röster)
|
|

Kloostri ukse taga262 visningarTulge ikka. Ootame tagasi. Mündiga saab niisamagi. Kui juttu vesta tahate ja lugusid kuulata. Võino, saatke oma tuttavad ka. Ekskursioonile :)     (1 röster)
|
|

Kuvaldaga kloostrivõtmeid vorpimas253 visningarIgalühel oli oma võimalus. Kellel käteosavusest puudu jäi, sellel aitasid jalad. Kellel üle jäi, sellele aitasid teiste jalad :P Aga õiged mehed jõuavad korraga kaamerasse poseerida ja kuvaldaga äsada ;)     (1 röster)
|
|

Energeetilised kosmoseolevused264 visningarVõi siis spirituaalsed tegevused keset kloostrit.
Või siis lihtsalt väga sobival hetkel käivitunud välklamp :P     (1 röster)
|
|

Nunnaga halvale teele ;)263 visningarLõbus nunn KD meha pahemale meelitama. Kloostrihõõgveini abiks võttes. Mõjust hästi :D     (1 röster)
|
|

Vitraa¾ südatalves251 visningarKeset kloostrit oli putka. Klasseinadega putka. Ja putka oli täis erinevaid vitraa¾e. Üks ilusam kui teine. Keegi ei selgitanud, et milleks.. või kelle..      (1 röster)
|
|

Ole nüüd tubli ja..242 visningarKaevu on ju vaja midagi maha jätta. Soovitavalt selja tagant ja vasaku käega üle õla. Et järgmine kord tagasi tulla ja oma panust otsida ;) :)
Kairit kohusetundlikult seda finantstransaktsiooni jälgimas ;)     (1 röster)
|
|
| 871 filer på 73 sida(or) |
 |
 |
 |
 |
 |
53 |  |
 |
 |
 |
|